Končíme s dopravou přes Českou poštu

Vzhledem k opakovaným problémům s dopravcem Česká pošta jsme se rozhodli s platností od dnešního dne rozvázat spolupráci s touto firmou.

Činíme tak z důvodu ochrany našich zákazníků před velice nekvalitními službami České pošty, se kterými jsme se v poslední době setkali.

Česká pošta zcela pravidelně nedodržuje nasmlouvané termíny doručení, opakovaně ztrácí zásilky a objevují se i problémy při fakturaci.

V několika případech Česká pošta doručila zásilky z našeho eshopu až po 14 dnech, přestože byly odeslány jako doporučené a prioritní, se sjednaným doručením následující den.

Dalším častým nešvarem je nedoručování zásilek na zadanou adresu a ponechání balíku na poště, kam musí následně zákazník přijít a vystát si často dlouhou frontu, než balík dostane.

Takové služby jsou pro nás a věříme, že i pro zákazníky AlfaPower.cz, zcela nepřijatelné.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přestat využívat služeb České pošty v hlavní vánoční sezoně, abychom zajistili včasné doručení vašich objednávek.

Nadále tedy nabízíme doručování kurýrní společností DPD s avízem přes SMS a email a přes službu Zasilkovna.cz. Obě tyto firmy fungují spolehlivě a doručují objednávky včas.

Nově jsme ode dnešního dne také výrazně zlevnili doručování na Slovensko, odeslání přes službu Zásielkovňa SK vás nyní bude stát pouze 99 Kč / 4 EUR.

AlfaPower.cz