Přidáváme 3 nové špičkové nabíječky Anker

Jelikož jsme od vás často dostávali žádosti na rozšíření sortimentu nabíječek Anker, rozhodli jsme se přidat na eshop AlfaPower.cz 3 nové špičkové nabíječky, které jsou skvělým doplňkem každé powerbanky Anker.

Kvalitní nabíječky jsou v dnešní době stále důležitější: kapacita baterií mobilních telefonů se neustále zvyšuje, často přesahuje i 4000 mAh, a s tím se zvyšují i nároky na kvalitní elektroniku v nabíječkách. Zároveň nikdo nechce trávit dlouhé hodiny nabíjením svého telefonu, a tak dochází k vývoji nových technologií, umožňujících rychlejší nabíjení.

Vhodná nabíječka je důležitá i pro majitele powerbanky, jelikož rozdíl v délce dobití powerbanky může být u různých nabíječek opravdu propastný. Zatímco s nekvalitní noname nabíječkou můžete powerbanku o kapacitě 20 000 mAh dobíjet z 0% na 100% klidně i 20 hodin, s vhodnou a kvalitní nabíječkou můžete mít stejnou powerbanku dobitou třeba již za 4 hodiny, jak to nabízí například model Anker PowerCore Speed 20000 PD.

Nyní již krátce k 3 novým nabíječkám, které jsme přidali na náš eshop a naskladnili pro okamžité odeslání:

Anker PowerPort+ 1 Quick Charge 3.0 nabíječka

anker powerport+ 1 nabijecka 1

Praktická a kompaktní nabíječka pro všechna zařízení s podporou Qualcomm Quick Charge. Díky této technologii můžete dobít váš mobil z 0% na 50% již za 35 minut, namísto standardních 90 minut.

 

Anker PowerPort PD 2 (USB + USB-C) Power Delivery nabíječka

anker powerport PD2

Univerzální nabíječka pro majitele smartphonů s podporou technologie 18W Power Delivery (primárně nové iPhony). Zároveň nabízí druhý USB slot, takže můžete dobíjet 2 zařízení najednou. 

 

Anker PowerPort III mini 30W Power Delivery USB-C nabíječka

Anker PowerPort III mini 30W Power Delivery USB-C nabíječka

To nejlepší nakonec - špičková powerbanka s technologií Anker PoweIQ 3.0, která nabízí 30W Power Delivery, Quick Charge 4.0 a podporu všech současných rychlonabíjecích standardů. S touto nabíječkou můžete kromě mobilů nabíjet i notebooky, například Apple MacBook, Huawei Matebook a mnoho dalších, které mají napájecí konektor USB-C. Pokud hledáte to nejrychlejší možné dobití pro jakékoliv zařízení, tato nabíječka je ta správná volba.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení