Přidáváme 3 nové špičkové nabíječky Anker

Jelikož jsme od vás často dostávali žádosti na rozšíření sortimentu nabíječek Anker, rozhodli jsme se přidat na eshop AlfaPower.cz 3 nové špičkové nabíječky, které jsou skvělým doplňkem každé powerbanky Anker.

Kvalitní nabíječky jsou v dnešní době stále důležitější: kapacita baterií mobilních telefonů se neustále zvyšuje, často přesahuje i 4000 mAh, a s tím se zvyšují i nároky na kvalitní elektroniku v nabíječkách. Zároveň nikdo nechce trávit dlouhé hodiny nabíjením svého telefonu, a tak dochází k vývoji nových technologií, umožňujících rychlejší nabíjení.

Vhodná nabíječka je důležitá i pro majitele powerbanky, jelikož rozdíl v délce dobití powerbanky může být u různých nabíječek opravdu propastný. Zatímco s nekvalitní noname nabíječkou můžete powerbanku o kapacitě 20 000 mAh dobíjet z 0% na 100% klidně i 20 hodin, s vhodnou a kvalitní nabíječkou můžete mít stejnou powerbanku dobitou třeba již za 4 hodiny, jak to nabízí například model Anker PowerCore Speed 20000 PD.

Nyní již krátce k 3 novým nabíječkám, které jsme přidali na náš eshop a naskladnili pro okamžité odeslání:

Anker PowerPort+ 1 Quick Charge 3.0 nabíječka

anker powerport+ 1 nabijecka 1

Praktická a kompaktní nabíječka pro všechna zařízení s podporou Qualcomm Quick Charge. Díky této technologii můžete dobít váš mobil z 0% na 50% již za 35 minut, namísto standardních 90 minut.

 

Anker PowerPort PD 2 (USB + USB-C) Power Delivery nabíječka

anker powerport PD2

Univerzální nabíječka pro majitele smartphonů s podporou technologie 18W Power Delivery (primárně nové iPhony). Zároveň nabízí druhý USB slot, takže můžete dobíjet 2 zařízení najednou. 

 

Anker PowerPort III mini 30W Power Delivery USB-C nabíječka

Anker PowerPort III mini 30W Power Delivery USB-C nabíječka

To nejlepší nakonec - špičková powerbanka s technologií Anker PoweIQ 3.0, která nabízí 30W Power Delivery, Quick Charge 4.0 a podporu všech současných rychlonabíjecích standardů. S touto nabíječkou můžete kromě mobilů nabíjet i notebooky, například Apple MacBook, Huawei Matebook a mnoho dalších, které mají napájecí konektor USB-C. Pokud hledáte to nejrychlejší možné dobití pro jakékoliv zařízení, tato nabíječka je ta správná volba.