Anker PowerCore 13000 mAh powerbanka

1 599 Kč –12 %
Anker PowerCore 13000 mAh powerbanka
1 599 Kč –12 % 1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Skladem

Anker PowerCore 13000 mAh - zlatá střední cesta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Power banka Anker PowerCore 13000 mAh - ideální powerbanka pro každého

Spolehlivý záložní zdroj energie pro vaše smartphony a tablety vždy po ruce! 

Vylepšený model PowerCore který nabízí kapacitu 13000 mAh se stejnými rozměry a hmotností jako předchozí model s kapacitou pouze 10000 mAh.

Tento externí zdroj energie můžete využívat pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací, iPodů, MP3 přehrávačů, fotoaparátů nebo digitálních kamer. Velkou kapacitu baterie oceníte hlavně na delších cestách, výletech, na dovolené a všude, kde nebudete mít delší čas a přístup k elektrické síti.

Samozřejmostí této powerbanky je možnost současného nabíjení dvou zařízení pomocí 2× USB výstupu. O průběhu nabíjení baterie vás informují čtyři LED diody. O bezpečnou ochranu proti přehřátí, přepětí, přebití a vybití se zase starají moderní řídící čipy.

Super rychlé nabíjení PowerIQ a VoltageBoost

Patentované technologie PowerIQ a VoltageBoost detekují vaše zařízení a zajistí to nejrychlejší nabití. Exkluzivně pouze u výrobků Anker, PowerIQ inteligentně upravuje výstupní napětí podle připojeného zařízení a zaručí nejrychlejší možné a zároveň bezpečné nabití. Jediný výrobek na českém trhu s výstupním proudem 3A, který zkrátí nabíjecí čas až o třetinu! Nabíjení jsme testovali na smartphonu Samsung Galaxy S5 a kompletně vybitá baterie byla nabita na 100% již za 1 hodinu a 15 minut! S touto power bankou nabijete váš smartphone rychleji než s běžnou nabíječkou! 

Obrovská kapacita

Anker PowerCore má kapacitu skvělých 13 000 mAh, což vám zajistí dostatek energie na několik nabíjecích cyklů. S touto kapacitou můžete nabít například iPhone 6s více než 5x, Galaxy S5 3,5x a dokonce jednou iPad Air 2.

O 30% menší rozměry než konkurence

Díky využití špičkových Li-polymerových článků se zvýšenou hustotou je Anker PowerCore 13 000 mAh o 30% menší než konkurenční výrobky se stejnou kapacitou. Hmotnost power banky je pouze 254 gramů, rozměry: 9.8 x 8 x 2.2 cm.

Špičková kvalita

Anker PowerCore 13 000 mAh využívá prémiové články Panasonic pro uchování energie, spolu s těmi nejpokročilejšími materiály a high-end technologiemi pro zajištění 100% kvality a absolutní bezpečnosti. Tato power banka je také velmi odolná vůči otřesům.

 

FAQ - Často kladené otázky

1) Mohu použít jiný USB kabel než ten, který je dodáván s touto powerbankou?

Ano, můžete použít jakýkoliv jiný USB kabel. Pro dosažení nejlepší kompatibility a nejlepších výsledků nabíjení však doporučujeme používat originální kabely Anker.

2) Jakou nabíječku mám použít k nabití této powerbanky?

K nabití Anker PowerCore 13000 můžete využít jakoukoliv nabíječku s konektorem microUSB. Pro optimální výsledky doporučujeme použít nabíječku s výstupním proudem 2A, ideálně přímo originální nabíječku Anker PowerIQ. Při využití této nabíječky bude trvat kompletní nabití powerbanky zhruba 7 hodin. Při použití nabíječek s nižším proudem nebo nekvalitních noname nabíječek může nabití trvat delší dobu.

3) Jak dlouho bude trvat nabití této powerbanky z 0 na 100%?

Při použití nabíječky s výstupním proudem 2A bude nabití trvat cca 7 hodin.

4) Mohu dobíjet svoje zařízení, zatímco nabíjím tuto powerbanku?

Ne, toto není technicky možné, takový postup by velice výrazně zkrátil životnost powerbanky.

5) Moje zařízení (mobil, kamera) podporuje pouze nabíjení proudem 1A, je bezpečné použít tuto powerbanku, když má výstupní proud 3A?

Dobíjení je zcela bezpečné, powerbanka Anker rozpozná maximální možný proud vašeho zařízení s pomocí technologie PowerIQ a zajistí optimální nabití.

6) Mohu s touto powerbankou nabíjet 2 zařízení současně?

Ano, bez problémů.

7) Jak dlouho vydrží tato powerbanka nabitá, pokud ji nebudu používat?

Statická spotřeba této powerbanky je extrémné nízká, vydrží tak nabitá mezi 20 a 36 měsíci pokud ji nebudete používat. Pro prodloužení životnosti powerbanky ale doporučujeme vybít a nabít powerbanku minimálně jednou za 4 měsíce.

8) Mohu si tuto powerbanku vzít s sebou do letadla?

Ano, limit pro přepravu powerbank v přiručním zavazadle je 27027mAh (100 Watt hodin), tuto powerbanku si tedy můžete bez problémů vzít s sebou do letadla. Nepřepravujte ji však v odbaveném zavazadle, odtamtud by mohla být zabavena, využijte příruční zavazadla které si berete s sebou na palubu letadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Powerbanky do 13000 mAh
Hmotnost: 0.25 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 8.10.2019
Super powerbanka, jedná se o novější model, při stejné velikosti má o 3000mAh vyšší kapacitu než předchozí model s 10000mAh který se prodává všude jinde. Kvalitní provedení, rychlé dodání, jsem spokojený. Vydží mi dobít cca 4x mobil z 0 na 100% a zároveň je docela malá a lehká i na cestování s batohem na zádech.