Anker PowerCore 26800 mAh powerbanka

2 799 Kč –7 %
anker powercore 26800mah
2 799 Kč –7 % 2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
Skladem

Anker PowerCore 26800 - nejvyšší model společnosti Anker s extrémní kapacitou 26800 mAh a 2x rychlejším dobíjením

Detailní informace

Detailní popis produktu

Powerbanka Anker PowerCore 26800 mAh - gigantická kapacita pro opravdové fajnšmekry

Spolehlivý záložní zdroj energie pro vaše smartphony a tablety vždy po ruce! 

Nejvyšší model společnosti Anker s opravdu extrémní kapacitou 26800 mAh, který vám zaručí dostatečný zdroj energie v každé situaci.

Model Anker PowerCore 26800 je známý též jako Anker 337.

S kapacitou 26800 mAh můžete nabít většinu telefonů více než 8x, stejně tak běžný tablet nabijete minimálně 2x.

Tento externí zdroj energie můžete využívat pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací, iPodů, MP3 přehrávačů, fotoaparátů nebo digitálních kamer. Velkou kapacitu baterie oceníte hlavně na delších cestách, výletech, na dovolené a všude, kde nebudete mít delší čas a přístup k elektrické síti.

Tato powerbanka nabízí hned 3 USB porty pro současné nabíjení až 3 zařízení najednou. O průběhu nabíjení baterie vás informují čtyři LED diody. O bezpečnou ochranu proti přehřátí, přepětí, přebití a vybití se zase starají moderní řídící čipy a patentované technologie PowerIQ and VoltageBoost.

Rychlé dobíjení powerbanky

Tato powerbanka také obsahuje 2 nabíjecí microUSB porty pro dvojnásobně rychlé nabíjení (můžete připojit 2 nabíječky/kabely, až 4A). Namísto 14 hodin, jak dlouho trvá dobití powerbanky z 0 na 100% u konkurenčních výrobků se stejnou kapacitou, tak tento model dobijete na plnou kapacitou za pouhých 6 a půl hodiny!

Super rychlé nabíjení PowerIQ a VoltageBoost

Patentované technologie PowerIQ a VoltageBoost detekují vaše zařízení a zajistí to nejrychlejší nabití. Exkluzivně pouze u výrobků Anker, PowerIQ inteligentně upravuje výstupní napětí podle připojeného zařízení a zaručí nejrychlejší možné a zároveň bezpečné nabití. Jediný výrobek na českém trhu s výstupním proudem 3A, které zkrátí nabíjecí čas až o třetinu! Nabíjení jsme testovali na smartphonu Samsung Galaxy S5 a kompletně vybitá baterie byla nabita na 100% již za 1 hodinu a 15 minut! S touto power bankou nabijete váš smartphone rychleji než s běžnou nabíječkou! 

Extrémní kapacita

Anker PowerCore má kapacitu neuvěřitelných 26 800 mAh, což vám zajistí dostatek energie na minimálně týden provozu vašeho telefonu, tabletu nebo fotoaparátu. S touto kapacitou můžete nabít například iPhone 6s více než 9x a dokonce i 3x váš tablet, například Apple iPad mini.

O 30% menší rozměry než konkurence

Díky využití špičkových Li-polymerových článků se zvýšenou hustotou je Anker PowerCore 26 800 mAh o 30% menší než konkurenční výrobky se stejnou kapacitou. Hmotnost power banky je 490 gramů, rozměry: 18 x 8,2 x 2,2 cm.

Špičková kvalita

Anker PowerCore 26 800 mAh využívá prémiové články Panasonic pro uchování energie, spolu s těmi nejpokročilejšími materiály a high-end technologiemi pro zajištění 100% kvality a absolutní bezpečnosti. Tato power banka je také velmi odolná vůči otřesům.

Součástí balení jsou hned dva rychlé USB/microUSB kabely Anker.

 

FAQ - Často kladené otázky

1) Mohu použít jiný USB kabel než ten, který je dodáván s touto powerbankou?

Ano, můžete použít jakýkoliv jiný USB kabel. Pro dosažení nejlepší kompatibility a nejlepších výsledků nabíjení však doporučujeme používat originální kabely Anker.

2) Jakou nabíječku mám použít k nabití této powerbanky?

K nabití Anker PowerCore 20100 můžete využít jakoukoliv nabíječku s konektorem microUSB. Pro optimální výsledky doporučujeme použít nabíječku s výstupním proudem 2A, ideálně přímo originální nabíječku Anker PowerIQ. Při využití této nabíječky bude trvat kompletní nabití powerbanky zhruba 11 hodin. Při použití nabíječek s nižším proudem nebo nekvalitních noname nabíječek může nabití trvat delší dobu.

3) Jak dlouho bude trvat nabití této powerbanky z 0 na 100%?

Při použití nabíječky s výstupním proudem 2A bude nabití trvat cca 14 hodin. U tohoto modelu můžete však použít 2 nabíječky / 2 kabely zároveň a v tom případě bude powerbanka dobita již za 7 hodin. Powerbanka obsahuje 2 micro USB konektory pro toto rychlé dobíjení. Doporučujeme pro toto rychlé dobíjení využít originální nabíječku Anker PowerIQ s 2 USB porty.

4) Mohu dobíjet svoje zařízení, zatímco nabíjím tuto powerbanku?

Ne, toto není technicky možné, takový postup by velice výrazně zkrátil životnost powerbanky.

5) Moje zařízení (mobil, kamera) podporuje pouze nabíjení proudem 1A, je bezpečné použít tuto powerbanku, když má výstupní proud 3A?

Dobíjení je zcela bezpečné, powerbanka Anker rozpozná maximální možný proud vašeho zařízení s pomocí technologie PowerIQ a zajistí optimální nabití.

6) Mohu s touto powerbankou nabíjet 2 zařízení současně?

Ano, bez problémů.

7) Jak dlouho vydrží tato powerbanka nabitá, pokud ji nebudu používat?

Statická spotřeba této powerbanky je extrémné nízká, vydrží tak nabitá mezi 20 a 36 měsíci pokud ji nebudete používat. Pro prodloužení životnosti powerbanky ale doporučujeme vybít a nabít powerbanku minimálně jednou za 4 měsíce.

8) Mohu si tuto powerbanku vzít s sebou do letadla?

Ano, limit pro přepravu powerbank v přiručním zavazadle je 27027mAh (100 Watt hodin), tuto powerbanku si tedy můžete bez problémů vzít s sebou do letadla. Nepřepravujte ji však v odbaveném zavazadle, odtamtud by mohla být zabavena, využijte příruční zavazadla které si berete s sebou na palubu letadla. Doporučujeme také informovat se, zda vaše aerolinka nemá nějaká specifická pravidla pro přepravu baterií a powerbank.

Doplňkové parametry

Kategorie: Powerbanky nad 20000 mAh
Hmotnost: 0.49 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 15.10.2019
Obrovska kapacita a vydrz, slusna hmotnost i rozmery, velice kvalitni provedeni