• Anker PowerPort Solar Lite solární nabíječka
  • Novinka
 • Revoluční solární nabíječka, která vám zajistí zdroj elektřiny kdekoliv na světě přímo ze slunce.

  Revoluční solární nabíječka Anker PowerPort Solar Lite umožňuje nabíjet vaše zařízení elektřinou přímo ze slunce.

  Rychlé nabíjení s technologií PowerIQ zaručuje nejrychlejší možné nabíjení proudem až 2.1A na přímém slunci. Solární plocha SunPower o výkonu 15 Wattů pracuje s účinností 21.5-23.5%, což umožňuje nabíjet současně 2 různá zařízení. Běžné solární panely mají účinnost pouze kolem 13%.

  Anker PowerPort Solar Lite nabízí neuvěřitelnou odolnost a kvalitní provedení - pevné solární panely z PET polymeru jsou přišity na tvrdé polyesterové desce a nabízejí výbornou odolnost proti výkyvům počasí.

  Tato solární nabíječka je velice skladná a přenosná. Složená má rozměry pouhých 28 x 16 x 4 cm, při rozložení jsou rozměry 46 x 28 x 1,9 cm. Hmotnost nabíječky je pouhých 355 gramů. V každém rohu jsou gumová poutka, kterými lze tuto nabíječku uchytit například na váš batoh, stan, strom nebo brašnu na kole.

  Nabíječka nabízí 2 výstupní USB konektory pro nabíjení až 2 zařízení současně na přímém slunci, při mírné oblačnosti dokáže nabíjet ideálně 1 zařízení (mobilní telefon, MP3 přehrávač, digitální fotoaparát, ...). Při zatažení oblohy mraky dojde k bezpečnému přerušení nabíjecího cyklu a automatickému obnovení opět při dostatečném slunečním svitu. Díky patentované technologii Anker PowerIQ nehrozí poškození baterie, jak je časté u ostatních levných solárních nabíječek.

  Ideálním doplňkem této solární nabíječky je klasická powerbanka Anker, z které následně můžete dobít svůj mobilní telefon či další zařízení.

  Součástí balení je 1 značkový micro USB kabel Anker o délce 90 cm.

  Anker PowerPort Solar Lite podporuje všechny běžné mobilní telefony včetně značek Apple a Samsung, powerbanky, tablety, MP3 přehrávače a další zařízení s výjimkou iPodu nano, iPodu Classic, HP TouchPad a tabletů Asus.

  Dostupnost:Skladem
  Značka:Anker
  • Cena:
  • 2 499 Kč(–12 %)
   2 199 Kč
 • anker powerport solar lite
  anker powerport solar lite
  • 1 z 8
  anker powerport solar lite 2anker powerport solar lite 5anker powerport solar lite 4anker powerport solar lite 3anker powerport solar lite 8anker powerport solar lite 7anker powerport solar lite 6