Anker PowerPort Solar Lite solární nabíječka

Kód: 69
Novinka
Značka: Anker
2 499 Kč –12 %
anker powerport solar lite
2 499 Kč –12 % 2 199 Kč
Skladem

Revoluční solární nabíječka, která vám zajistí zdroj elektřiny kdekoliv na světě přímo ze slunce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční solární nabíječka Anker PowerPort Solar Lite umožňuje nabíjet vaše zařízení elektřinou přímo ze slunce.

Rychlé nabíjení s technologií PowerIQ zaručuje nejrychlejší možné nabíjení proudem až 2.1A na přímém slunci. Solární plocha SunPower o výkonu 15 Wattů pracuje s účinností 21.5-23.5%, což umožňuje nabíjet současně 2 různá zařízení. Běžné solární panely mají účinnost pouze kolem 13%.

Anker PowerPort Solar Lite nabízí neuvěřitelnou odolnost a kvalitní provedení - pevné solární panely z PET polymeru jsou přišity na tvrdé polyesterové desce a nabízejí výbornou odolnost proti výkyvům počasí.

Tato solární nabíječka je velice skladná a přenosná. Složená má rozměry pouhých 28 x 16 x 4 cm, při rozložení jsou rozměry 46 x 28 x 1,9 cm. Hmotnost nabíječky je pouhých 355 gramů. V každém rohu jsou gumová poutka, kterými lze tuto nabíječku uchytit například na váš batoh, stan, strom nebo brašnu na kole.

Nabíječka nabízí 2 výstupní USB konektory pro nabíjení až 2 zařízení současně na přímém slunci, při mírné oblačnosti dokáže nabíjet ideálně 1 zařízení (mobilní telefon, MP3 přehrávač, digitální fotoaparát, ...). Při zatažení oblohy mraky dojde k bezpečnému přerušení nabíjecího cyklu a automatickému obnovení opět při dostatečném slunečním svitu. Díky patentované technologii Anker PowerIQ nehrozí poškození baterie, jak je časté u ostatních levných solárních nabíječek.

Ideálním doplňkem této solární nabíječky je klasická powerbanka Anker, z které následně můžete dobít svůj mobilní telefon či další zařízení.

Součástí balení je 1 značkový micro USB kabel Anker o délce 90 cm.

Anker PowerPort Solar Lite podporuje všechny běžné mobilní telefony včetně značek Apple a Samsung, powerbanky, tablety, MP3 přehrávače a další zařízení s výjimkou iPodu nano, iPodu Classic, HP TouchPad a tabletů Asus.