Anker PowerPort Solar solární nabíječka

Akce
Značka: Anker
3 799 Kč –7 % 3 499 Kč 2 891,74 Kč bez DPH
Skladem

Revoluční solární nabíječka Anker PowerPort Solar 21W umožňuje nabíjet vaše zařízení elektřinou přímo ze slunce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční plnohodnotná 21W solární nabíječka Anker PowerPort Solar umožňuje nabíjet vaše zařízení kdekoliv elektřinou přímo ze slunce.

Jedná se o dospělého bratříčka menší solární nabíječky Anker PowerPort Solar Lite - tento model obsahuje 1 rozkládací panel navíc (celkem tedy 3 panely), a tím pádem nabízí i vyšší výkon a vyšší rychlost nabíjení. 

Rychlé nabíjení s technologií PowerIQ zaručuje nejrychlejší možné nabíjení proudem až 3A na přímém slunci (respektive 2.4A na každý ze 2 USB portů při nabíjení 2 zařízení).

Solární plocha SunPower o výkonu 21 Wattů pracuje s účinností 21.5-23.5%, což umožňuje nabíjet současně 2 různá zařízení. Běžné solární panely mají účinnost pouze kolem 13%.

Anker PowerPort Solar nabízí neuvěřitelnou odolnost a kvalitní provedení - pevné solární panely z PET polymeru jsou přišity na tvrdé polyesterové desce a nabízejí výbornou odolnost proti dešti a výkyvům počasí.

Tato solární nabíječka je velice skladná a přenosná. Složená má rozměry pouhých 16 x 28 x 2,8 cm, při rozložení jsou rozměry 67 x 28 x 1,9 cm.

Hmotnost nabíječky je pouhých 458 gramů. To je až o 44% méně než u konkurenčních solárních nabíječek se stejným výkonem 21W.

Tato solární nabíječka obsahuje 4 pogumovaná kovová očka, jedno v každém rohu, pro snadné uchycení na váš batoh, stan, strom nebo brašnu na kole.

Nabíječka nabízí 2 výstupní USB konektory pro nabíjení až 2 zařízení současně na přímém slunci (mobilní telefon, MP3 přehrávač, digitální fotoaparát, ...).

Při zatažení oblohy mraky dojde k bezpečnému přerušení nabíjecího cyklu a automatickému obnovení opět při dostatečném slunečním svitu. Díky patentované technologii Anker PowerIQ nehrozí poškození baterie, jak je časté u ostatních levných solárních nabíječek.

Ideálním doplňkem této solární nabíječky je klasická powerbanka Anker, z které následně můžete dobít svůj mobilní telefon či další zařízení. Doporučujeme tedy nejdříve touto solární nabíječkou nabít powerbanku, a z ní následně například přes noc nabít váš mobil, MP3 přehrávač atd. Samozřejmě že při dobrém slunci můžete dobíjet vaše zařízení i napřímo.

Součástí balení je 1 značkový micro USB kabel Anker o délce 90 cm.

Anker PowerPort Solar Lite podporuje všechny běžné mobilní telefony včetně značek Apple a Samsung, powerbanky, tablety, MP3 přehrávače a další zařízení s výjimkou iPodu nano, iPodu Classic, HP TouchPad a tabletů Asus.

 

FAQ - Často kladené otázky

1) Mohu použít jiný USB kabel než ten, který je dodáván s touto solární nabíječkou?

Ano, můžete použít jakýkoliv jiný USB kabel. Pro dosažení nejlepší kompatibility a nejlepších výsledků nabíjení však doporučujeme používat originální kabely Anker.

2) Moje zařízení (mobil, kamera) podporuje pouze nabíjení proudem 1A, je bezpečné použít tuto powerbanku, když má výstupní proud 2.1A?

Dobíjení je zcela bezpečné, 2.1A je pouze maximální proud, powerbanka Anker rozpozná maximální možný proud vašeho zařízení s pomocí technologie PowerIQ a zajistí optimální nabití.

3) Mohu s touto solární nabíječkou dobíjet svá zařízení i když je lehce pod mrakem?

Ano můžete, solární nabíječka bude fungovat, ale výstupní proud může být nižší, což vede k delšímu dobíjení. Pro optimální podmínky doporučujeme přímé slunce.

4) Je tato solární nabíječka voděodolná?

Přestože jsou solární panely u tohoto produktu chráněny proti kontaktu s vodou například při náhlé přeháňce, zařízení jako celek není voděodolné, vyvarujte se tedy kontaktu s větším množstvím vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární nabíječky
Hmotnost: 0.458 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 10.8.2023
lehká, skladná a výkonná solární nabíječka, využila jsem na týdenním přechodu Mallorcy, fungovala výborně
5
A Avatar autora | 30.1.2020
skvělá solární nabíječka, nabíjení ze slunce bez problémů